Bal nad bale w Koszutach!

2140
wyświetlenia

Andrzejki są jednym z ulubionych świąt Polaków, podczas którego mogą zapomnieć o trudach codziennego życia i rzucić się w beztroski wir zabawy.

Tak było również 23 listopada 2019 podczas III Charytatywnego Balu Andrzejkowego. Impreza została zorganizowana przez Radę Rodziców, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej im. Józefa Janika w Koszutach.
Licznie przybyłych gości powitała: Dyrektor Anna Lewandowska oraz Alina Maciaszek- przewodnicząca Rady Rodziców i Pani Urszula Gorzelańczyk- wice przewodnicząca Rady Rodziców. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polskim tańcem narodowym, polonezem. Goście poczuli atmosferę prawdziwego balu, a następnie zasiedli przy suto zastawionych stołach.
Zabawa trwała do białego rana i jak przystało na andrzejkową uroczystość, obfitowała w liczne atrakcje i konkursy ze wspaniałymi nagrodami, za które serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom:
Elżbiecie Mikołajewskiej –
Kwiaciarnia Konwalia w Słupcy
Małgorzacie Kwapich- Kwiaciarnia – Pracownia Florystyczna Pasja i styl
Fabiloa w Młodojewie
Romanowi Sieczkarkowi – Sklep Spożywczo – Przemysłowy w Koszutach
Pizzerii Cameleon w Słupcy
Urszuli Karpińskiej-Burlaga Metpol Electrotechnology
Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców w Strzałkowie
Piekarni Ciastkarni GS Strzałkowo
Konspol BIS w Słupcy
Auto Moto Creative Art. SP. Z.O.O
Karolinie Tylisz, Mateuszowi Tyliszowi
Angelice i Marcinowi Berdzińskim

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy oraz zaszczycili nas swoją obecnością, WIELKIE, WIELKIE PODZIĘKOWANIA ZA WSPARCIE I POMOC.
Zyski z balu zostaną przeznaczone na doposażenie szkoły oraz świetlicy środowiskowej. Liczymy, że wpisze się on na stałe w lokalną tradycję i niebawem również spotkamy się w tak licznym i zacnym gronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ