Areszt za znęcanie się nad konkubiną

1503
wyświetlenia

Słupecki sąd zdecydował o areszcie dla kolejnego domowego oprawcy. Śledczy ustalili, że mieszkaniec Słupcy od kilku miesięcy znęcał psychicznie i fizycznie się nad swoją konkubiną.

Mężczyzna z błahych powodów wszczynał awantury, wyzywał kobietę wulgarnymi słowami, poniżał ją, a także szarpał, bił i kopał. W rodzinie wdrożona była procedura Niebieskiej Karty. Niestety poczynania 28-letniego słupczanina stawały się coraz bardziej agresywne, zwłaszcza kiedy był pod wpływem alkoholu. Jego zachowanie, wysoce odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych, zaczęło zagrażać zdrowiu i życiu konkubiny. Mundurowi zatrzymali mężczyznę po kolejnej awanturze, a śledczy przedstawili mu zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego, za co grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.
Prokurator oraz policjanci prowadzący sprawę, chcąc zapobiec eskalacji zdarzeń oraz zabezpieczyć właściwy tok postępowania, skierowali do sądu wniosek o izolację sprawcy. Podczas poniedziałkowej rozprawy zapadła decyzja o umieszczeniu mieszkańca Słupcy w areszcie śledczym na okres najbliższych trzech miesięcy.

1 KOMENTARZ

  1. Niestety dziewczyna sobie na to pozwalała miała tyle szans by odejść i zawsze wracała w tym domu pełno narkotyków jak i on tak i ona a teraz wielce poszkodowana sama się o to prosiła jednego dnia obraza a za dwa dni całuja się pod blokiem nie jedna z nich osoba drwiła. Większość wie o kogo chodzi. Szkoda tylko tych ich córek które powinny im zostać dawno odebrane a wielkiej pobije mamusi zrobione testy na narkotyki!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ