Amerykańskie samochody wojskowe w Słupcy-błąd GPS

12726
wyświetlenia

Około godziny 10.00 w Słupcy pojawiła się kolumna amerykańskich samochodów bojowych. Jak się dowiedzieliśmy kolumna samochodów jedzie od czterech dni z Niemiec do Powidza.

W Słupcy znaleźli się w wyniku błędu elektronicznego nawigatora GPS, którym posługiwała się polska żandarmeria wojskowa prowadząca kolumnę. W zasadzie nic się nikomu nie stało. Ulica Kościelna, gdzie utknęły samochody wojskowe była zablokowana około 1,5 godziny. Nie obyło się bez drobnych strat. Jeden z samochodów zahaczył o uliczną lampę miejską i ja zniszczył. Wojsko pokryje straty.

4 KOMENTARZE

  1. Mogę im tanio Larka opchnąć z automapą. A jeśliby mieli na Moskwę jechać to w Baku się kapną że GPS się pomylił ? Totalna żenada.

  2. Totalny obciach polskiej eskorty .Wiadomo jakie wojsko takie Gps.A amerykanskie wojsko…no coź…potrafia z kosmosu namierzyc szopke na polu by zniszczyc a nie moga trafic do bazy.kompromitacja na całej linii.Jak takie wojsko ma nas bronić to ja tym panom dziękuję.

  3. Szkoda ze w Boże Ciało nie jechali koło rynku.To by było nasze i ich zaskoczenie.Biedak po tak długiej podróży by pomyśleli źe ich witamy proces ją.No a po południu zawitaliby do Kozala.Chlopaki by się najedli ,do manierek by dostali Grochowski na drogę bo z taką nawigacją Bóg wie gdzie wyglądają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ