Aktywny weekend dla Witkowo Biega

820
wyświetlenia

Miniony weekend był aktywny dla witkowskich biegaczy, którzy odwiedzili kilka miast, gdzie wzięli udział w między innymi biegu na 10 km czy triathlonie.

Pobiegli w Nekli

Całkiem spora grupa biegaczy z Witkowa udała się do Nekli, gdzie niedzielę 1 lipca wzięli udział w „V Nekielskim Biegu do Lata”. Bieg liczył 10 km i nie był łatwy, ponieważ miał kilka odcinków podbiegów, które dały się we znaki biegaczom z Witkowa. Jak informuje Witkowo Biega nie przeszkodziło to w uzyskaniu kolejnych świetnych czasów. Krzysztof Prabucki poprawił życiowy czas prawie o 2 minuty – uzyskując czas 41:12. Życiowy czas poprawił również Michał Staszak oraz jego brat.

Bieg Przyjaźni zaliczony

Również w miniony weekend odbył się „Bieg Przyjaźni” w Przyjezierzu, na którym zameldowała się trójka reprezentantów Witkowo Biega: Marzena SiwińskaMonika Sterling oraz Tomek Włodarczyk. Tomek był trzeci w swojej kategorii wiekowej, Marzena Siwińska była najlepsza wśród kobiet a Monika Sterling zameldowała się na 3 miejscu. Każdy z reprezentantów zdobył podium.

Weekend pod znakiem Triathlonu

W sobotę 30 czerwca, Triathlon Jeziorsko na dystansie 1/4 pokonał Dawid Napierała mimo sporego wiatru, który dał się we znaki wszystkim na pływaniu i jeździe na rowerze to i tak z pięknym czasem 2:36:22 ukończył dystans. W niedziele 1 lipca, również na dystansie 1/4 w Poznaniu pod znakiem Super League Triathlon startował Mich Wasztyl oraz Jarosław Gozdalski. Gratulacje za walkę z falami na wodzie oraz wiatrem na trasach rowerowych oraz za pot, krew i determinację, walkę z samym sobą i nieustępliwość.

źródło: Witkowo Biega

ZOSTAW ODPOWIEDŹ