Akcja Rutkowskiego w naszym powiecie

2379
wyświetlenia

Krzysztof Rutkowski to postać kontrowersyjna lecz powszechnie znana ze spektakularnych akcji. Ostatnio zajmował się między innymi sprawą zaginięcia Ewy Tylman. Niedawno biuro Rutkowskiego odwiedziło nasz teren – w Lucynowie w gminie Ostrowite znajdowała się dziupla samochodowa.

Ponad tydzień temu przez policję rozbita została dziupla gdzie rozmontowywane były pojazdy pochodzące z polskich wypożyczalni samochodowych. – dowiadujemy się z Internetu. Agenci Krzysztofa Rutkowskiego dotarli do umowy, która została podpisana przez prawdopodobnie obywatela Rosji z właścicielem posesji. To ciąg dalszy akcji, którą prowadzi Biuro Rutkowski w walce samochodowymi oszustami.

– Pod rozbitą ostatnio dziuplę w Lucynowie dziwnym zbiegiem okoliczności podjechała laweta z Konina, na której była załadowana Honda Civic. Jeżeli ktoś z właścicieli wypożyczalni samochodów rozpoznaje maszynę jako swoją prosimy o pilny kontakt z Biurem Rutkowski pod numerem alarmowym 600-007-007 w celu przeprowadzenia dalszych czynności mających na celu zidentyfikowanie pojazdu – tłumaczył jeden z agentów Rutkowskiego. Krzysztof Rutkowski wypowiedział wojnę z oszustami samochodowymi wypożyczającymi auta i prowadził już wiele spraw związanych z podobnymi wyłudzeniami. Jak czytamy na portalu patrot24.pl – W wyniku licznych publikacji Patriot24.net i dzięki Krzysztofowi Rutkowskiemu, który wypowiedział wojnę z oszustami samochodowymi wypożyczającymi auta można było rozwiązać wiele spraw związanych z wyłudzonym ostatnio w Warszawie lexusem i opla vivaro.

Skrupulatnie prowadzone przez Rutkowskiego działania doprowadziły do zatrzymania Króla oszustów i osób, które wyłudzały wręcz na skalę hurtową auta – Henryka S. Mężczyzna ten został aresztowany, a wiele samochodów, które próbował przemycić przez granicę Agenci Biura Rutkowski zatrzymali na przejściach granicznych m.in ukraińsko – polskim w okolicach Gorlic.

Słupecka policja potwierdza, że w Lucynowie niedawno były prowadzone czynności, lecz sprawa nie jest związana z naszym regionem – pracę słupeccy policjanci wykonywali „koleżeńsko” – poproszeni zostali przez policjantów z kujawsko-pomorskiego. Rzecznik prasowy komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy potwierdził nam jedynie, że taka sprawa miała miejsce i nie wie jaką rolę odgrywa w niej Krzysztof Rutkowski.
Udało nam się skontaktować z popularnym detektywem. Sam Krzysztof Rutkowski nie ukrywa, że spraw związanych z kradzieżami samochodów z wypożyczalni prowadzi wiele. – W tamtą sobotę mieliśmy informację, że do tego miejsca doprowadzają samochody, które pochodzą z przestępstwa. Przedstawiciel jednej z wypożyczalni udał się tam na miejsce, powiadomił policję lokalną. Nasi ludzie pojechali tam w poniedziałek, sprawdzali też inne punkty, ale okazało się, że tylko w tym miejscu te samochody były doprowadzane. Garaż ten był wynajęty przez obywatela Rosji, opublikowana była umowa najmu tego lokalu. Od dłuższego czasu prowadzę takie sprawy, takich przestępstw jest mnóstwo.
Bydgoska policja przekaże nam więcej informacji na temat sprawy z Lucynowa w gminie Ostrowite. Gdy tylko je otrzymamy, będziemy informować co tak naprawdę działo się w tej małej miejscowości w powiecie słupeckim.

Marcin Wróblewski
Fot: archiwum Biura Rutkowski

1 KOMENTARZ

  1. Zapomnieliscie tylko dodać że Rutkowski to skazany prawomocny wyrokiem kryminalista i jedynec co moze prowadzic to taczki .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ