Agro-Rami-”Otwarta Firma” dla ZSOiZ w Zagórowie

434
wyświetlenia

Od kilku lat ZSOiZ w Zagórowie współpracuje z firmą „AGRO-RAMI” Raniś i Wspólnicy S.C. – Partnerem w rolnictwie na miarę naszych czasów.

W Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości uczniowie z klas branżowych w zawodzie mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych odwiedzili oddział firmy zlokalizowany we Wrześni. Jest to jeden z nowych oddziałów na terenie wielkopolski, w którym prężnie działa punkt handlowy i serwis posprzedażowy ciągników CASE IH oraz STEYR, maszyn i kombajnów rolniczych. Dyrektor handlowy CASE IH & Steyr Tomasz Polak z życzliwością zapoznał uczniów ze strukturami działalności oddziału, oprowadził po firmie i przyległym placu przedstawiając produkty sprzedaży. W przytulnej sali konferencyjnej dyrektor opowiadał również o pozostałych usługach, formach finansowania ciągników i maszyn oraz o możliwościach wsparcia młodych rolników na starcie jakie dają programy rozwoju rolnictwa.
Firma jest liderem na rynku maszyn rolniczych. W ofercie znaleźć można gotowy sprzęt oraz oryginalne części m. in. Case, Kverneland, Class, New Holland, Grimme, Kuhn, Kongskilde, Weidemann. W stałej sprzedaży znajduje się 35 000 artykułów z ponad 100 grup produktów, poszerzanych zgodnie z potrzebami rynku krajowego oraz zagranicznego. Firma jest również wyłącznym przedstawicielem opon marki BKT.
Uczniowie ze szczególnym zainteresowaniem oglądali ciągniki i nowoczesny sprzęt rolniczy, który być może wkrótce pojawi się w ich gospodarstwach ułatwiając prace codzienne. W tych niecodziennych zajęciach praktycznych wzięli udział uczniowie klasy III BS z opiekunem Eweliną Zehner  oraz uczniowie klasy I BSp z Sławomirem Adamskim i Michałem Ulatowskim.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ