35-latka miała 2,5 promila! Wyłamała bramę i uderzyła w prywatna posesję!

3309
wyświetlenia

Policjanci z Czerniejewa prowadzą postępowanie przeciwko 35-latce, która w Dziekanowicach nie zapanowała nad autem, wyłamała bramę wjazdową do posesji, uszkodziła betonowy murek, następnie skrzynkę gazową i elewację budynku. Kierująca miała 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w środę, 22 września 2021 roku o godzinie 21:00 w Dziekanowicach.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierująca samochodem marki KIA Carnival, jadąc z kierunku Siemianowa w kierunku Dziekanowic, na skrzyżowaniu podczas skrętu w prawo straciła panowanie nad pojazdem, przejechała na wprost na posesję, gdzie wyłamała bramę, uszkodziła betonowy murek, a następnie uderzyła w skrzynkę gazową, uszkadzając także elewację domu.
Na szczęście, w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Po zdarzeniu kobieta oddaliła się z miejsca zdarzenia. Została zatrzymana niedługo potem przez policjantów referatu patrolowo – interwencyjnego z Gniezna.
W jej organizmie, jak wykazało przeprowadzone badanie było 2,5 promila alkoholu. 35-latka została przewieziona do szpitala na badania.
Auto, którym podróżowała zostało zabezpieczone na parkingu depozytowym
Kobieta za swoje bezmyślne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi jej do dwóch lat więzienia i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ