2,5 miliona na ulice w Słupcy!

868
wyświetlenia

Miasto pozyskało na budowę ulic Stefana Batorego, Przemysła II, Władysława Łokietka i Jana Kazimierza 2 miliony 436 tysięcy złotych (70% kosztów) z Funduszu Dróg Samorządowych. Zakończenie remontu 4 ulic jest planowane do czerwca 2020.

3 KOMENTARZE

  1. A o wstretnie wygladajacym rynku i uliczkach wokol znowu zapomniano?jak dlugo bedziemy musieli sie wstydzic za centralne miejsce miasta.

    • Józef,
      co chcesz od rynku? Nie jest źle. Uliczki wokół trochę nakładów wymagają, ale jakby powiedział ś.p. Waldemar Miernik… mało ludzi tymi uliczkami chodzi…

  2. Dobrze mowil, bo faktycznie malo ludzi tam juz chodzi bo i po co ? Ani tam co kupic bo wszystkie sklepy uciekly ani nikt nie chce patrzec nawet na wystawy bo jak sie zamysli to kopnie w jakis wystajacy kawalek chodnika albo wdepnie cos po psach.Jedno trzeba przyznac-dbamy o male dzieci bo placow zabaw dla nich mamy chyba najwiecej w wielkopolsce w przeliczeniu na liczbe mieszkancow.Ulica dojazdowa do miasta poprzez rynek od strony mickiewicza to wstyd i tragedia.Mnie tam osobiscie wstyd by byl pokazac obcemu miasto gdyby chcial zaczac od rynku ale na szczescie juz mi zyciq zostalo mniej jak wiecej .Gdzie ci radni ktorzy lrzed wyborami deklarowali sie walczyc o miejski rynek ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ