200 osób na “Balu z Gąską” w Zagórowie

1480
wyświetlenia

17 listopada już po raz siódmy Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Zagórowskiej zorganizowało „Bal z Gąską” tym razem we wspólnej zabawie uczestniczyło ponad 200 osób.

Jak mówi prezes stowarzyszenia Grzegorz Cieślewicz – Impreza ta cieszy się nie słabnącą popularnością nie tylko w naszym regionie albowiem regularnie goszczą na niej smakosze z całej Polski jak i goście z zagranicy.
Bal zorganizowano w „Agroturystyce Ranczo” prowadzonej przez Urszulę Kordulasińską notabene zagórowiankę z krwi i kości. Pani Ula wraz ze swoją załogą znakomicie wywiązała się ze swojej roli dlatego zarząd TPZZ pragnie podziękować jej serdecznie za pomoc w organizacji balu. Podziękowania za wsparcie tej szczytnej inicjatywy zarząd składa również Ewie Andrzejak z Wrąbczyna, Januszowi i Renacie Komorowskim, Marcinowi Waliniakowi z „Media Markt”, Bartoszowi Plucińskiemu z firmy „Kuźnia Sylwetki”, Marii Chwiłowicz z firmy GALSKÓR, Radosławowi Szadkowskiemu z firmy VAN-CHRIS oraz zespołowi muzycznemu KONTRAST. Zapraszamy za rok na VIII edycje wydarzenia.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ