Mostostal Słupca rozegrali coroczne już zawody o Puchar BIMEXu!

429
wyświetlenia

W ubiegłą niedzielę, 15.08.2021r. nad Jeziorem Słupeckim wędkarze z Koła nr 14 PZW Mostostal Słupca rozegrali coroczne już zawody o Puchar BIMEXu. Patronat nad imprezą objęła firma Bimex z Wrześni. W szranki o puchar stanęło 28 uczestników.

Sędzią głównym zawodów był niezawodnie Kol. Ryszard Jóźwiak. Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 700 i po czterech godzinach sędzia sygnałem ogłosił koniec rywalizacji. Ważenie ryb odbywało się na stanowiskach, po czym wszystkie złowione ryby zostały uwolnione. Ryby brały umiarkowanie. Sklasyfikowanych zostało 18 zawodników, a pozostali nie złowili ryby. Po analizie wyników komisja sędziowska ogłosiła wyniki. Puchar BIMEXu w tym roku zdobył Kol. Józef Baranowski, który złowił 45 ryb o łącznej masie 3435g, drugie miejsce zajął Kol. Michał Frąckowiak z wynikiem 2745g (28 ryb), a trzeci był Kol. Mateusz Miśkiewicz 1980g (20 ryb), Kolejne miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli Koledzy – Szczepan Augustyniak, Zygmunt Grześkowiak, Józef Dybała, Krzysztof Bachorski, Marcin Frąckowiak, Grzegorz Wieczorek i Krzysztof Płatek. Największą rybą imprezy był karaś srebrzysty o masie 1510g, którego złowił Kol. Zygmunt Grześkowiak. Wszyscy startujący zawodnicy otrzymali wędkarskie upominki ufundowane przez firmę BIMEX, dodatkowo każdy otrzymał okolicznościowy kubek oraz smycz do kluczy. Zawody przebiegły w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Składam serdeczne podziękowania, w imieniu wszystkich uczestników, firmie BIMEX za okazane wsparcie. Dodatkowo chciałbym podziękować Koledze Krzysztofowi Płatkowi za pomoc w organizacji tej imprezy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ