Upusty na cenie paliwa dla Strażaków Ochotników

1210
wyświetlenia

Strażacy należący do jednostek OSP, które są włączone do KSRG otrzymały od Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. karty rabatowe na zakup paliwa. Przekazanie kart dla druhów nastąpiło pod koniec grudnia zeszłego roku.

W czwartek 27 grudnia 2018 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie odbyło się spotkanie z Prezesami oraz Naczelnikami Ochotniczych Straży Pożarnych włączonych do KSRG z terenu powiatu gnieźnieńskiego, podczas którego Komendant Powiatowy PSP st.kpt. Mariusz Dębski przekazał karty rabatowe na zakup paliwa dla strażaków – ochotników. Na spotkaniu przekazano na ręce druhów 326 kart rabatowych oraz omówiono regulamin korzystania z programu. W dniu 19 grudnia 2018 r. Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. zawarł umowę z Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej, która gwarantuje jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych w Krajowym Systemie Ratowniczo – Gaśniczym rabat na paliwa w całej sieci ORLEN w Polsce. Uprawnionymi do udziału w programie są strażacy spełniający warunki prawne do udziału w akcjach ratowniczych, działający w OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego. Program lojalnościowy uprawnia do indywidualnego korzystania przez członków tej formacji z rabatu na stacjach ORLEN oraz na stacjach BLISKA.

Karta rabatowa wynikająca z umowy upoważnia użytkowników do otrzymania opustu cenowego w kwocie 8 gr. brutto za 1 litr paliwa.

źródło: OSP Witkowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ